Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

2,2 procenta

Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v České republice v lednu o 2,2 %, což je o 0,2 procentního bodu méně než v prosinci.

Aktuality

Tisková zpráva: Konference AVZ „Dekáda za námi a nový zákon před námi"

1. 11. 2016

Praha 19. října 2016 – Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) uspořádala ve dnech 13. – 14. října 2016 v Hradci Králové 9. ročník odborné konference nazvané „Dekáda za námi a nový zákon před námi – První postřehy a dopady nového zákona o zadávání veřejných zakázek do praxe, aneb oslavte s AVZ již 10 let její existence“. Konference se konala pod záštitou Karly Šlechtové, ministryně pro místní rozvoj, Petra Rafaje, předsedy ÚOHS, a Zdeňka Finka, primátora statutárního města Hradec Králové. Konference se zúčastnilo 150 zástupců z řad odborné veřejnosti.

více

Konference AVZ „Dekáda za námi a nový zákon před námi" 13. a 14. října 2016

20. 9. 2016

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na 9. ročník své tradiční konference „Dekáda za námi a nový zákon před námi – První postřehy a dopady nového zákona o zadávání veřejných zakázek do praxe, aneb oslavte s AVZ již 10 let její existence“, která se uskuteční ve dnech 13. a 14. října 2016 v Hradci Králové, v hotelu Tereziánský dvůr. (Jana Koziny 336, Hradec Králové)

více

První prováděcí předpisy k zákonu o veřejných zakázkách

29. 6. 2016

Nový zákon o veřejných zakázkách přináší první prováděcí předpisy.

více

IT Security Workshop přivítá návštěvníky podesáté

24. 2. 2016

Již desátý jubilejní ročník odborné akce IT Security Workshop se uskuteční v Konferenčním centru City 22.3.2016. Letos se workshop zaměří převážně na následující okruhy témat: síťová bezpečnost a monitoring, ochrana dat, Security Management, hrozby a útoky, testování bezpečnosti. Přednášejícími budou přední odborníci z praxe i z akademického prostředí, kteří kromě teorie předvedou i praktické ukázky.

více

Cloud Computing Conference se blíží

23. 10. 2015

S atraktivním tématem - kancelář v cloudu - hned z pohledu 2 společností z nejpovolanějších (Microsoft a Google) se seznámí účastníci letošní Cloud Computing Conference. Alexandra Gjurič (Netmail) se podělí o praktické přínosy implementace Google Apps for Work do firmy na základě případové studie bankovního klienta a vysvětlí, jak efektivněji spolupracovat s kolegy z jiných částí firmy, z jiných měst, zemí, jak vylepšit vnitrofiremní komunikaci či multiprofesní týmy.

více

Kdo je kdo na tuzemských ministerstvech?

15. 10. 2015

Služební zákon způsobil na ministerstvech velké personální změny. Sledujeme je za vás a budeme v tom pokračovat. Personální mapu ministerstev v plném rozlišení získáte kliknutím na náhled.

více

Svět informatiky ve finančnictví

16. 9. 2015

Využití biometrie jako metody rozpoznání osob podle jejich specifických biologických charakteristik celosvětově strmě roste a zasahuje do mnoha oblastí včetně finančnictví. Oproti tradičním způsobům autentizace (magnetické a čipové karty, PIN) jsou biometrické prvky jedinečné, obtížně duplikovatelné a především ve většině případů člověka během život neopouštějí. Jestli mají i nějaká úskalí, objasní na konferenci Svět informatiky ve finančnictví doc. Martin Drahanský, odborník na biometrii na FIT VUT v Brně.

více

Konference České právo a informační technologie

15. 9. 2015

Ústav práva a technologií Právnické fakulty Masarykovy univerzity pořádá VII. národní konferenci České právo a informační technologie 2015.

více

Zveme vás na Říjnovou konferenci AVZ

7. 9. 2015

Asociace pro veřejné zakázky Vás srdečně zve na 8. ročník své tradiční konference, která se uskuteční 8. – 9. října 2015 v hotelu Tereziánský dvůr (Jana Koziny 336, Hradec Králové).

více

Přijďte na jubilejní Data Storage Workshop

2. 9. 2015

Neutuchající exploze dat je nepochybně průvodním jevem současnosti. Oproti tomu datová prostředí musejí stále fungovat pružně, bezchybně a v neposlední řadě ekonomicky. Nástrojem, který si s tímto rozporem umí poradit, je právě Software Defined Storage – virtualizace v oblasti ukládání dat.

více

1 2 3 4 6 7 >>

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron