Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

111 bodů

V České republice důvěra spotřebitelů v ekonomiku se mírně zvýšila. Indikátor důvěry v září meziměsíčně vzrostl o 0,7 bodu na hodnotu 111,0.

Aktuality

Inteligentní doprava

29. 10. 2014

Odborná konference Inteligentní doprava pořádaná nakladatelstvím Sdělovací technika se zaměří především na kooperaci telematických a asistenčních systémů, racionalizaci jízdy, využití dat o provozu pro řízení dopravy, optimalizaci dopravy a parkovací systémy, elektronický výběr mýta či elektromobilitu. Konference se koná 19.listopadu 2014 od 10:00 hodin na Výstavišti PVA EXPO Praha Letňany jako součást doprovodného programu veletrhu FOR ENERGO.

více

Cloud Computing Conference

22. 10. 2014

6. ročník Cloud Computing Conference se uskuteční 11. listopadu 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4. Tématy letošního ročníku jsou: cloudové služby dle nového občanského zákoníku, správa e-dokumentů v cloudu, unified communication as a service, amazon web services, konvergovaná infrastruktura datových center a příklady zákaznických implementací.

více

Připravovaná opatření v oblasti veřejných zakázek poutají pozornost

17. 10. 2014

Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) ve dnech 9. a 10. října 2014 uspořádala v Hradci Králové již 7. ročník odborné konference. V průběhu dvoudenní konference se přednášející společně s účastníky věnovali aktuálním tématům v oblasti veřejných zakázek, zejména pak připravovaným legislativním a institucionálním změnám s cílem nastínit kontury českého zadávání v nadcházejících letech. Konference se zúčastnilo bezmála 140 zástupců odborné veřejnosti. Konference se konala pod záštitou Mgr. et Mgr. Věry Jourové, bývalé ministryně pro místní rozvoj a současné eurokomisařky, a Ing. Petra Rafaje, předsedy ÚOHS.

více

Zveme vás na konferenci E-dokument v praxi

7. 10. 2014

Konference E-dokument v praxi, která se koná 4.11.2014 v Konferenčním centru City v Praze 4 za účasti spoluautora novely zákona o účetnictví a zástupců Ministerstva financí, si klade za cíl seznámit zejména finanční ředitele, hlavní účetní a vedoucí IT pracovníky s rozsáhlou problematikou legislativního rámce pro elektronické dokumenty. Elektronická fakturace je již rozšířena mezi soukromými společnostmi, ale s nástupem e-fakturace v rámci B2G nastane její velký rozmach. Při dodávkách do státní správy bude tato forma povinná a přinese všem dotčeným subjektům řadu nových povinností a organizačních změn.

více

Svět informatiky ve finančnictví

29. 9. 2014

Jako mediální partner Vás zveme na odbornou konferenci Svět informatiky ve finančnictví 2014. Již 4. ročník konference se uskuteční 7. 10. 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4 a středem zájmu letošního ročníku budou nejnovější trendy v práci s daty a informacemi a bezpečnost datového provozu. Konference se bude též věnovat infrastruktuře datových center a zvyšování kvality péče služeb a péče o zákazníky.

více

Infografika: podání nabídky do výběrového řízení

22. 9. 2014

Podání nabídky do výběrového řízení se může zdát jako složitý proces. Máte-li však po ruce odborníky, není se čeho bát. Naši experti pro Vás připravili následující infografiku, díky níž celé…

více

Ukládání elektronických dokumentů – praxe vs. teorie

15. 9. 2014

V úterý 7. října 2014 se Národní archiv v Praze – Chodovci stane dějištěm 9. ročníku odborné konference CNZ („Co po nás zbude“), tradičně věnované otázkám dlouhodobého ukládání elektronických dokumentů. Cílem konference CNZ 2014, s podtitulem „Ukládání elektronických dokumentů - praxe vs. teorie“, je porovnání problémů reálně provozovaných či nabízených systémů na střednědobé a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů s nově publikovanými záměry a metodami v oblasti řešení Digitální kontinuity.

více

Poodhalte budoucnost českého zadávání

3. 9. 2014

Asociace pro veřejné zakázky Vás zve na svou tradiční „velkou říjnovou“ konferenci nazvanou „Poodhalte budoucnost českého zadávání, aneb co nás čeká a nemine“.

více

Zveme Vás na Data Storage Workshop

1. 9. 2014

Již devátý ročník odborné konference proběhne 23. září 2014 v Konferenčním centru City v Praze 4, Na Strži 65/1702. Účastníci konference z řad IT specialistů a manažerů se seznámí s nejnovějšími trendy a řešeními v oblasti infrastruktury datových center, architektury pro práci s velkými daty, softwarově definovaných datových center, zálohování a obnovy dat ve fyzickém i virtuálním prostředí.

více

GovDaily mediálním partnerem konference Mobilní business a IT

22. 8. 2014

Nezávislý webový magazín BusinessIT.cz pořádá 25. září 2014 ve spolupráci s Brave Multimedia a Best Online Média odbornou konferenci Mobilní business a IT o o optimálním využití mobilních technologií ve firmách.

více

< 1 2 3 4 5 6 7 >>

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron