Chci vyzkoušet GovDaily zdarma
 
Číslo dne

34,3 mld. Kč

V roce 2017 dosáhly celkové výdaje na dávky státní sociální podpory 34,3 mld. Kč, meziročně tak došlo ke snížení o 657 mil. Kč. Podíl výdajů na dávky státní sociální podpory na státním rozpočtu představoval 2,7 %.

Časté dotazy

Objednal/a jsem si GovDaily, kdy mi přijde první vydání?

GovDaily vám začne chodit následující pracovní den po odeslání Vaší objednávky. Ve svém emailu jej spolu s Přehledem veřejných zakázek naleznete vždy v 8 hodin ráno. Nejpozději první GovDaily přijde do 3 pracovních dní.

 

Jaké jsou způsoby platby?

Předplatné GovDaily lze uhradit buď bankovním převodem, nebo okamžitě pomocí platební karty Visa, Mastercard či Maestro. Daňový doklad Vám bude zaslán na email uvedený při objednávce.

 

Můžu si GovDaily vyzkoušet zdarma?

Ano, po dobu 14 dnů si můžete GovDaily vyzkoušet zdarma, stačí vyplnit Váš email v příslušném boxu na hlavní stránce.

 

Existuje možnost objednat si GovDaily na jiné období než je jeden rok?

Ano, pokud máte zájem objednat si GovDaily na jiné období než je jeden rok, prosím kontaktujte nás na emailu govdaily@govdaily.cz, rádi vám vyjdeme vstříc.

 

Dostanu slevu při objednání více licencí?

Pokud máte zájem o objednání většího množství licencí, je samozřejmě možné se domluvit na individuální cenové nabídce. Kontaktujte nás prosím na emailu govdaily@govdaily.cz.

 

Můžu si objednat pouze Přehled veřejných zakázek?

Komplexní přehled veřejných zakázek je nedílnou součástí GovDaily a je zdarma, zvlášť jej tedy objednat nelze. Pokud však máte zájem o monitoring veřejných zakázek na míru Vaší společnosti, kontaktujte nás na emailu govdaily@govdaily.cz.

Mezi naše odběratele patří

© 2014 GovDaily.cz enovation s.r.o. ISSN 1805-8167
Akceptujeme Maestro Mastercard Visa Visa-electron